Wysyłaj SMS'y już od 5gr. System, który przyda Ci się na co dzień.

Szybki kontakt

Cennik

Brak jakichkolwiek opłat abonamentowych za korzystanie z systemu.

Brak ograniczeń co do ilości użytkowników, klientów, grup czy szablonów – zakładasz i zarządzasz tyloma iloma potrzebujesz.

Sms’y rozliczane są w systemie prepaidowym – wpłacasz na konto określoną kwotę i wysyłasz sms’y. System oblicza wartość pozostałej kwoty oraz ilość sms’ów jaką można wysłać. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość podpisania umowy i rozliczania za wysłane SMS’y po ich wysłaniu (postpaid).

Koszty wysyłki SMS:

SMS standard – losowe pole nadawcy 0.08 PLN netto 0.098 PLN brutto
Oznacza to, że Klient otrzymuje wiadomość z jakiegoś nieznanego mu numeru. Próba oddzwonienia skończy się fiaskiem, odpowiedź na sms’a dotrze do systemu. W tym przypadku aby poinformować Klienta od kogo otrzymał sms’a trzeba to zrobić w treści.

SMS plus – edycja pola nadawcy 0.16 PLN netto 0.197 PLN brutto
Klient otrzymuje wiadomość z ustalonym polem nadawcy (max 11 znaków np „esemeser.pl”) – nie da się oddzwonić ani odpowiedzieć na takiego sms’a.

SMS plus2 – edycja pola nadawcy 0.12 PLN netto 0.148 PLN brutto
Klient otrzymuje wiadomość z ustalonym polem nadawcy (max 11 znaków np „esemeser.pl”) – nie da się oddzwonić ani odpowiedzieć na takiego sms’a.
UWAGA: Zmiana pola nadawcy w tym przypadku jest bezpłatna przy wysyłce minimum 3000 sms’ów miesięcznie lub kosztuje 30zł netto/miesiąc w przypadku mniejszej ilości wysyłanych smsów.

W przypadku systematycznej wysyłki ilości większej niż 1000 miesięcznie ceny ustalane indywidualnie (np. 0,07 PLN netto w przypadku SMS standard).

System umożliwia wysyłanie wiadomości sms do wszystkich polskich sieci:
T-mobile, Orange, Play, Plus GSM, operatorzy wirtualni.